Arkadia wraz z Fundacją Inkubator Innowacji zorganizowały kreatywne warsztaty dla dzieci i ich rodziców, które odbyły się 5 maja. Partnerem wydarzenia był sklep 5.10.15.

Niskie temperatury i gorące temperamenty

Chociaż pierwsza majowa niedziela nie rozpieszczała wysokimi temperaturami, to dobre nastroje dopisywały zarówno najmłodszym, jak i tym starszym. Od godziny 11 do 18 w namiocie na zewnętrznym placu zabaw przed centrum handlowym Arkadia dzieci w każdym wieku mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach. W programie było między innymi puszczanie baniek, malowanie buziek i gry edukacyjne.

Proszek Pixi Dixi

Gwoździem programu były dwugodzinne warsztaty z czarodziejką. Podczas nich dzieci mogły poznać sekrety magii. Nauczyły się sztuczek z kartami, poznały co to iluzja i zrozumiały sekrety improwizacji. Jednak przede wszystkim mogły same spróbować swoich sił w czarodzejskich zadaniach, nabrać pewności siebie, a przy tym świetnie się bawić.

25. urodziny 5.10.15

Partnerem wydarzenia był sklep 5.10.15 – marka odzieżowa, która w ubiegłym roku ukończyła 25 lat. Z tej okazji w programie warsztatów nie zabrakło projektowania i stylizacji ubrań, produkcji biżuterii z kolorowych skrawków papieru, szycie maskotek z tkanin, zabawy z chustą animacyjną i… śmiechoterapia!

To dopiero początek

Dobra wiadomość dla tych, którym nie udało się dotrzeć na warsztaty: będą się one odbywały w tym samym miejscu przed Arkadią w każdą kolejną niedzielę niehandlową do końca sierpnia. Za każdym razem planowane są urozmaicone atrakcje, więc nie będzie się nudziło nawet stałym bywalcom. Na wydarzenie warto zabrać swoje pociechy, a dobry nastrój i niezapomniana zabawa są gwarantowane.0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *