Arkadia wraz z Fundacją Inkubator Innowacji zorganizowała już drugie gry plenerowe. Tym razem partnerem wydarzenia była restauracja AZIA.

Nauka przez zabawę

12 maja w godzinach 11-18 w namiocie przy zewnętrznym placu zabaw przy centrum handlowym Arkadia odbyły się kreatywne warsztaty. Przebiegały w doskonałej atmosferze dobrej zabawy i wspólnej integracji. Jak podczas pierwszych warsztatów, tak i tym razem pojawiła się czarodziejka, która pod płaszczykiem magii przekazała dzieciom mnóstwo praktycznej wiedzy z zakresu chemii i fizyki.

Słodkie nagrody

Wśród atrakcji dla dzieci nie zabrakło malowania buziek, nauki szycia czy gier edukacyjnych. Wśród nagród konkursowych dzieci mogły wygrać między innymi słodkie upominki – kulki lodów o niezwykłych orientalnych smakach, dostępnych wyłączenie w restauracji AZIA oraz książki kulinarne z przepisami z różnych stron świata.

Zapraszamy na kolejne warsztaty!

Wszystkich rodziców z dziećmi w każdym wieku już teraz zapraszamy na kolejne warsztaty, które odbędą się 19 maja. Zachęcamy również do wpisania do swojego kalendarza następnych plenerowych wydarzeń, które będą miały miejsce w każdą niehandlową niedzielę aż do 18 sierpnia, zawsze w godzinach 11-18 przed centrum handlowym Arkadia.


Uczestnictwo w warsztatach Fundacji Instytut Innowacji oznacza akceptację warunków ich prowadzenia i automatyczną zgodę na wykorzystanie wizerunku, które służy ilustrowaniu działań edukacyjnych i animacji kulturalnej.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *