19 maja odbyły się kolejne gry plenerowe przed centrum handlowym Arkadia w Warszawie. Współorganizatorem wydarzenia była fundacja Instytut Innowacji, a partnerem lokal Nadziane Gofry.

Warsztaty dla najmłodszych

19 maja odbyły się kolejne w tym roku plenerowe warsztaty dla najmłodszych. W programie było między innymi tworzenie misternych fryzur, własnoręczne robienie biżuterii i malowanie buziek. W trakcie zabaw dzieci mogły ćwiczyć swoją kreatywność, wyobraźnię i dokładność, a jednocześnie nabywać nowe umiejętności i odkrywać plastyczne talenty. Wszystko w rodzinnej i gościnnej atmosferze.

Kreatywnie, ciekawie i… smacznie

Partnerem niedzielnych warsztatów współorganizowanych przez fundację Instytut Innowacji był lokal Nadziane Gofry z centrum handlowego Arkadia. Lokal oferuje nie tylko gofry wytrawne i na słodko, ale również lody w wielu smakach. Mogli ich spróbować wybrani uczestnicy konkursów organizowanych w ramach warsztatów.

Zapraszamy na kolejne warsztaty!

Arkadia wraz z Fundacją Instytut Innowacji zapraszają rodziców z dziećmi na kolejne kreatywne warsztaty. Będą się one odbywały w każdą niehandlową niedzielę lata w godzinach 11-18 obok nowego, zewnętrznego placu zabaw przed Centrum Handlowym Arkadia. Na najbliższe warsztaty zapraszamy już 2 czerwca, a teraz zachęcamy do obejrzenia zdjęć i relacji wideo z 19 maja.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *