Arkadia wraz z fundacją Inkubator Innowacji organizuje wakacyjne warsztaty plenerowe dla dzieci w każdą niehandlową niedzielę lata. 16 czerwca partnerem wydarzenia był sklep Okaïdi.

Kreatywne warsztaty

Obok nowego, zewnętrznego placu zabaw przed Centrum Handlowym Arkadia odbyły się warsztaty plenerowe, podczas których najmłodsi mieli okazję wykonać biżuterię z koralików, doskonalić swoje plastyczne talenty oraz własnoręcznie wyszywać zwierzątka. Nie zabrakło również szczególnie upodobanego przez dzieci malowania buziek.

Najmłodsi na wybiegu

Partnerem wydarzenia był sklep Okaïdi, kreatywna marka skierowana do dzieci w wieku od 2 do 14 lat. Z tej okazji na czerwonym dywanie pojawiły się dziewczynki i chłopcy, którzy zaprezentowali najnowszą kolekcję Okaïdi. Trzeba przyznać, że wszyscy wyglądali zjawiskowo, nie zabrakło zatem sesji zdjęciowych i gromkich oklasków dla młodych modeli.

PIZZA HUT na Dzień Ojca

Arkadia wraz z fundacją Instytut Innowacji już teraz zapraszają dzieci wraz z rodzicami na kolejne kreatywne warsztaty, które odbędą się w najbliższą niedzielę 23 czerwca w godzinach 11:00-18:00. Z okazji Dnia Ojca tatusiowie będą mogli rozegrać mecz piłki plażowej i zgarnąć zaproszenia na pizzę oraz zestawy kredek i piłki plażowe. Dodatkowo odbędzie się konkurs plastyczny na Pizzę swoich Marzeń. Wszystko dzięki parterowi wydarzenia – PIZZA HUT!0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *