Arkadia wraz z fundacją Inkubator Innowacji organizuje wakacyjne warsztaty plenerowe dla dzieci w każdą niehandlową niedzielę lata. 21 lipca partnerem wydarzenia była restauracja Fenicja.

Doskonalenie talentów

Obok nowego, zewnętrznego placu zabaw przed Centrum Handlowym Arkadia odbyły się warsztaty plenerowe, podczas których najmłodsi mieli okazję wykonać biżuterię z koralików, doskonalić swoje plastyczne talenty oraz własnoręcznie wyszywać zwierzątka. Nie zabrakło również szczególnie upodobanego przez dzieci malowania buziek.

Konkursy plastyczne

Partnerem wydarzenia była libańska restauracja Fenicja. Z tej okazji podczas warsztatów odbywały się konkursy na najlepsze prace plastyczne przedstawiające wymarzone lody oraz danie na talerzu. Najzdolniejsi otrzymali kupony na lody i obiad właśnie do restauracji Fenicja,która znajduje się w centrum handlowym Arkadia.

Kolejne warsztaty 4 sierpnia

Arkadia wraz z fundacją Instytut Innowacji już teraz zapraszają dzieci wraz z rodzicami na kolejne kreatywne warsztaty, które odbędą się w najbliższą niehandlową niedzielę 4 sierpnia w godzinach 11:00-18:00. Ostatnie spotkania w te wakacje odbędą się jeszcze 11 i 18 sierpnia. Serdecznie zapraszamy!


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *